אודותינו

finetech, הוקמה ע"י אבי אליאב, יצרן, ייצואן ודור שני בענף התכשיטים בישראל. החברה מספקת שירותי זיקוק ומיחזור מתכות יקרות לכל אדם או ארגון המבקשים לייעל את תהליך הייצור ולצמצם ככל הניתן את עלויות הייצור שלהם, או בשלוש מילים
"להוציא פחות כסף".

מיחזור וזיקוק המתכות היקרות, מטרתה, הפיכת המתכות חזרה לחומר גלם עבור התעשיות השונות כגון תכשיטים, אלקטרוניקה, רפואה ותעשייה ביטחונית. בתהליך המיחזור מנוצלת כמעט כל המתכת מה שהופך את תהליך הייצור לזול יותר, יעיל יותר וירוק יותר לסביבה. התהליך נמשך בין חצי שעה למספר שבועות לכל היותר, בהתאם לתצורה,סוג ונפח החומרים הנמצאים בפסולת המיועדת למיחזור.

בתום התהליך מה שנשאר מהפסולת זה זהב ו/או כסף בצורתם הטהורה, הלקוח בוחר בהתאם לצרכיו העסקיים האם לקחת את החומר גלם לטובת ייצור או שהוא מעוניין למכור את המתכות ולקבל בו ביום, שקלים שווי ערך למתכת בהתאמה למחיר הבורסאי. את שכר העבודה ניתן לשלם בחומר גלם או בשקלים לפי בחירת הלקוח, כך שלרוב הלקוח אינו זקוק לשום מימון בכדי לזקק. נהפוך הוא, פעילות המיחזור והזיקוק אמורה לממן את עצמה ויותר ובכך להגדיל את ההון החוזר של הלקוחות.

finetech לקחה על עצמה לקבוע רף חדש של מקצועיות, שירותיות והבנת צרכי הלקוח. את חדר הלקוחות השקוף שלנו בנינו במרכז המפעל ממש כמו אקווריום כך שתוכלו לצפות בתהליך העבודה בכל שלב (כולל פינת עבודה לנוחיותכם) ומי שרוצה לחסוך לעצמו את הנסיעה בשיחת טלפון להזמין את יועצי הזיקוק שלנו שמסתובבים בכל הארץ ומגיעים עד בית הלקוח כדי לחסוך לכם זמן, דלק ופקקים!!!

חברי הצוות

Avi Eliav

אבי אליאב

מנכ"ל

Mali Eliav

מלי אליאב

מנהלת משאבי אנוש

Ela abramov

אלה אברמוב

מנהלת משרד

Itzik Zaguri

איציק זגורי

יוצק ראשי

Nir gilad

ניר גלעד

מנהל תיקי לקוחות

Dor Eliav

דור אליאב

מנהל השיווק והמכירות

Nir Eliav

ניר אליאב

מנהל הייצור והתפעול